Paieška

 +370 606 12432

ĮMONĖS VEIKLA

 

Esame statybų sektoriaus senbuviai: kompanija, kuri teikia visas statybos, remonto, renovacijos paslaugas iš vienų rankų. Jūs turite užduotį – mes pasiūlome tinkamiausius sprendimus ir juos įgyvendiname.
 
Per daugiau kaip du darbo dešimtmečius, nuo 1999-ųjų, augome kartu su rinka ir pelnėme klientų lojalumą. Sukaupta milžiniška patirtis, savo darbą mylintys aukštos kvalifikacijos specialistai ir didžiulis dėmesys procesų vadybai – tai tos savybės, kurių dėka kiekvieną kartą galime pasiūlyti tiksliai, atidžiai ir nepriekaištingai atliktą paslaugą: ar tai būtų ekskliuzyvinio buto įrengimas, jūsų įmonės biuro remontas, ar svajonių namo pastatymas nuo plyno lauko iki šiltų namų.
 
 
- Mes žinome, kad statybose nėra šabloninių variantų, todėl dirbdami išvien su architektais, projektuotojais, ieškome tinkamiausių būdų, kaip kokybiškai ir išmintingai įgyvendinti jūsų idėjas ir sumanymus.
 
- Valdome projektą nuo...iki, atliekame visus įmanomus rangos darbus – todėl taupome jūsų laiką ir koordinuotai prižiūrime, kad kiekvienas etapas būtų atliktas vienodai gerai.
 
- Esame darni profesionalų komanda, subūrusi aukštos kvalifikacijos meistrus ir įžvalgius darbų vadovus – mūsų įmonėje maža darbuotojų kaita.
 
- Atidžiai renkamės subrangovus ir griežtai prižiūrime jų darbo kokybę.
 
- Esame sertifikuoti ir kvalifikuotai galime atlikti aukštuminius dažymo ir remonto darbus, dirbti restauruojamuose ar renovuojamuose paveldo objektuose.
 
- Nuolat tobulinamės ir diegiame statybines naujoves – nuo medžiagų iki technologijų.
 
- Vykdome statybos, montavimo ir remonto darbus individualiuose ir daugiabučiuose namuose, verslo, pramonės ir visuomeninės paskirties pastatuose – nuo viešbučių ir mokyklų iki sandėlių ir gamyklų.
 
- Esame įsikūrę Kaune, bet dirbame visoje Lietuvoje.

 
smart foreash